Shell Taşıt Tanıma Sisteminin Avantajları

Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol

Şirketinizin hangi aracına , nerede , ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış , araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde size rapor ediliyor.

Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali

İstasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapılır.

Ödeme Kolaylığı

Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya ayda iki defa yapıyorsunuz. Yapıkredi, Akbank,Denizbank,İşBankası yada Garanti Bankası’ndan şirketimiz adına açtıracağınız kredili hesabınız sayesinde tüm ödemeleriniz artık otomatik.

Muhasebe Kolaylığı

Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor. Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, onlarca akaryakıt faturası, onlarca ödeme noktası,personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemler ortadan kalkmaktadır.

Litre / KilometreTakibi

Akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engellenir. Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilirsiniz.

Türkiye’de Yaygın Geniş Hizmet Ağı

Türkiye sathına yayılmış 900´ü aşkın Shell istasyonu Taşıt Tanıma Sistemi ile donatılmıştır. İstanbul’dan, Mersin’e, İzmir’den, Van’a Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yolculuğunuz daha keyifli.