Shell Taşıt Tanıma Sistemi Nedir ?


  • 1996 yılında Shell’in, Türkiye’ye bir ilk olarak getirdiği Shell Taşıt Tanıma Sistemi, ticari araç filolarında akaryakıt satın alımı ve filo yönetimi konularındaki problemleri yüksek teknoloji ile çözen, tam otomatik bir filo ve akaryakıt yönetim sistemidir.


       Shell Taşıt Tanıma Sistemi

  • Türkiye’de konusunda ilk ve lider olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi her geçen gün daha da büyüyen, yenilenerek gelişen hizmetleri ve avantajlari ile şirketlerin en güvenilir İŞ ORTAĞINIZDIR…
  • Bugün Türkiye’de yaklaşık 38.000 seçkin firma, 1.000.000 araç, Shell Taşıt Tanıma Sistemi’ni kullanmakta, avantajlarından yararlanmaktadır.
  • Online uydu bağlantısı ile sürekli iletişim, etkin ve pratik filo yönetimini size sunmaktadır.
  • Taşıt Tanıma Sistemi istasyonlarımızın tamamını içeren ve Türkiye’de ilk olan, uydu üzerinden çalşıan yeni Online sistem sayesinde filonuz artık daha da kontrollü. Şirketinizin hangi aracına nereden, ne zaman ve ne kadar akaryakıt alındığını, araçlarınızın km. başına ne kadar yakıt harcadığını kontrol edebildiğiniz gibi, araçlarınızın günlük ve aylık olarak akaryakıt alımını kısıtlayabilirsiniz. Üstelik bu kısıtlamalrı, isterseniz internetten şifrenizle sistemimize bağlanarak, isterseniz Taşıt Tanıma Sistemi Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yapabilirsiniz. Araçlarınızın akaryakıt alımını yine internetten takip edebilirsiniz.
  • Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin geniş hizmet ağı sayesinde tüm Türkiye’ye yayılmış 900’ü aşkın Shell akaryakıt istasyonunda bu hizmetten yararlanılabilmektedir. İstanbul’dan, Mersin’e, İzmir’den, Erzurum’a, Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile yolculuklar daha keyifli.
  • Gün geçtikçe sayısı artan, sektördeki en deneyimli profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin her zaman yanındadır.


Şirketinizin araçlarını akaryakıt giderlerini kontrol etmek için zaman harcamayı bırakın… 38.000′e yakın firmanın yaklaşık 1.000.000 aracı için tercih ettiği, baştan sona avantajlarla dolu bu sistemden siz de faydalanın… Shell’in kalitesi ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile birlikte hayatınızı kolaylaştırın!